Part #AE2K160D245
MFG #AE2K160D245
24.5" x 20.5" x 25.5", 60 MBTU/Hr, Copper Slab, Piston Metering Device, R-410A, Right Hand Cased, Evaporator Coil for Ducane/Aire-Flo Air Conditioner/Heat Pump